Hakkımızda

Firmamız 2004 yılında küçük bir atölyede makina imalatı ile sektöre atılmıştır. Bünyemizde yapmış olduğumuz makinalar ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilk yerli imalat olarak, elektrik motoru bobin aktarma, bobin sarma, ankuş yerleştirme mekikli sargı makinaları, dıştan rotorlu bobin sargı makinaları yapmıştır. Elektrik motoru laboratuvar test cihazları ( motor test panoları, iklimlendirme dolabı, yağmurlama kazanı, doğru akım frenleme cihazları vb. ) imalatı yapmıştır.

Firmamız 2006 yılında ülkemizde ve dünya pazarında ihtiyaç duyulan havalandırma sektörüne hitap eden dıştan rotorlu fan motoru imalatını gerçekleştirmiştir.

Firmamızın temel kalite hedefleri, fire ve hatalı ürün oranının minimum seviyeye indirmek ve böylece iç ve dış pazara kaliteli ürünler sunmaktır. Amacımız, müşterilerimiz ile devamlı diyalog ve iş birliği içerisinde olmak, onların ihtiyaçlarını kısa amanda karşılamaktır. Tüm personele, üründe kalitenin ne kadar önemli olduğunu ve bunun bir talep değil, bir yaşam biçimi olduğunu aşılamaktır.